Keramický bazén Baby Pool

Keramický bazén Baby Pool pre deti aj neplavcov, cena je fantastická

Keramický bazén Baby Pool je bazén vyrobený na Slovensku v seneckom výrobnom závode a vychádza z produktovej rady spoločnosti Compass Pools z typu bazéna XL Trainer. Jeho hĺbka je 88 cm, čo ho predurčuje pre hranie sa pre deti a menej zdatných plavcov. Je ideálny pre pozemky menších rozmerov. Tvar tohto bazéna je moderný, geometrický so šikmým dnom. Tak ako aj pri ostatných keramických bazénoch je jeho výhodou protišmyková úprava schodov, ako aj dna bazéna, čo ešte umocňí bezpečnosť malých aj veľkých v bazéne, taktiež má integrovaný hydrostatický ventil.

Keramický bazén Baby Pool od spoločnosti Delfino

Keramický bazén Baby Pool od spoločnosti Delfino

Tento keramický bazén predstavuje monolytické teleso, ktoré vám privezieme na váš pozemok v jednom celku. Dĺžka montáže keramického bazéna je v porovnaní s betónovými bazénmi nepredstaviteľne nižšia. Je vyrobený použitím najmodernejších technológií a predstavuje 30 ročný vedecký výskum v USA, Austrálii a západnej Európy, domovom tohto bazéna je Austrália. Keramický bazén je vyrobený karbón keramickou technológiou, ktorý je využívaný aj v leteckom priemysle. Tento materiál predurčuje aj jeho vysokú životnosť, ktorá je vyššia ako osemdesiat rokov, čím sa z neho stáva viacgeneračný bazén. Ak sa rozhodnete pre na prvý pohľad lacné riešenia zistíte, že nakoniec nie sú lacnejšie, lebo vám vzniknú veľké náklady na jeho prevádzku, čistenie, ohrev vody a výmenu vody. Bazén Baby Pool je jeden z najlacnejších z produktovej rady, pre viac informácií nás kontaktujte.

Keramický bazén Baby Pool je samočistiaci bazén, čiže prakticky sa vôbec nemusíte starať o jeho údžbu. S použitím samočistiaceho systému Vantage získate najvyšší štandard kvality vody, čo je práve najvhodnejšie pre deti a bábätká. Voda sa za použitia tohto systému premiešava v celom objeme.

Ďalšou veľkou výhodou tohto bazéna je jeho úspora, prevádzkové náklady sú veľmi priaznivé, nakoľko za použitia samočistiacich bezúdržbových technológií ušetríte 70 percent nákladov a šetríte životné prostredie.

Doplnkovou výbavou je IQ systém riadenia bazéna, čo umožňuje nastavovanie parametrov bazéna na diaľku mobilnou aplikáciou. Kedykoľvek tak môžete skontrolovať nastavenia vášho bazéna kdekoľvek sa nachádzate. Taktiež si môžete vybrať z rôznych farieb, ktoré taktiež predstavujú technolický vrchol, tieto farby majú totiž 3D holografický efekt.

Bazén Baby Pool je vhodný na inštalovanie zabudovaného lamelového prekrytia Rollo, je v ňom zabudované aj madlo pozdĺž stien bazéna.

 

ROZMERY

Typ

Dĺžka

Šírka

Hĺbka

Objem

Baby pool

6,52 m

2,40 m

0,88 m

12 m3

Cenová ponuka

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa