Kvalita vody, úprava vody, rozbor vody: 3 základné faktory čistoty bazéna

Kvalita vody, úprava vody, rozbor vody: technológie Descon

Kvalita vody, úprava vody, ako aj rozbor vody patria medzi základné faktory čistoty vody bazéna. Spoločnosť Delfino sa popri predaji a kompletnej inštalácie keramických bazénov, ako aj nerezových bazénov najvyššej kvality venuje aj predaju technológií pre úpravu vody v bazéne. Sme oficiálnym distribútorom technológií nemeckej spoločnosti Descon, ktorá pokrýva všetky kľúčové produkty pre úpravu vôd. Medzi nie patria technológie meracej a regulačnej techniky, dávkovanie, ozónové a UV systémy, ako aj špeciálne prísady do vôd v bazéne. Vývoj ako aj výroba týchto zariadení prebieha predovšetkým v Nemecku, ako aj ďalších štátoch Európskej únie a spĺňajú normy najvyššej kvality. Na tieto výrobky spoločnosť Descon garantuje najvyššiu kvalitu, profesionálny servis, ako aj vysokú spoľahlivosť. Ide o základné kamene filozofie Descon. Spoločnosť Delfino sa venuje samočistiacim technológiám bazénov, mezi ktoré patrí aj systém samočistenia bazéna Vantage.
Kvalita vody, úprava vody, rozbor vody

Úprava vôd v bazéne, kvalita vody, rozbor vody

Úprava vody v plaveckom bazéne kladie vysoké nároky na čistiace zariadenie. Špecifické vlastnosti vody, ktorá sa napúšta vo bazéna, jej teplota, ako aj zaťaženie bazéna môže spôsobiť rad nežiadúcich účinkov. Udržiavanie správnej hodnoty PH, sledovanie obsahu dezinfekčných prostriedkov, ako aj optimálna filtrácia vody majú veľký význam pre hygienickú čistotu vášho bazéna.

Meracie a riadiace technológie Descon sa ovládajú prostredníctvom dotykového displeja, kde je možné nastavovať štandardné parametre, ako je chlór, Redox, Ph, teplota… Tieto parametre pre úpravu vôd je možné kombinovať individuálne. Jedným zariadením získate kontrolu nad všetkými vlastnosťami vody a získate tým najvyššiu kvalitu. Úprava vôd teda prebieha s vysokým komfortom pre majiteľa bazéna.
Systémy Descon obsahujú aj alternatívne dodávky chlóru pre bazény verejného využitia, kde sa nepoužíva chlór vo forme plynu. Ide o produkciu 4 percentného roztoku aktívneho chlóru z chlórnanu vápenatého, čím sa stabilizuje kyslé prostredie a daný chlór je bezproblémové skladovať. Kalcifikácie s použitím chlórnanu vápenatého sú vylučované z bazéna špeciálnou nainštalovanou technológiou. Likvidácia výsledných odpadových vôd je šetrné k životnému prostrediu, v ktorej je obsiahnutá neutralizácia zvyškového chlóru.
Spoločnosť Delfino neustále inovuje svoje služby a použité technológie pre svojich klientov, kde jednou z našich hlavných myšlienok je aj šetrenie životného prostredia. Pokiaľ by ste mali akékoľvek otázky ohľadne bazénov a ich technológiách neváhajte nás kontaktovať.
Cenová ponuka

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa