Rímsky bazénik

Rímsky bazénik predstavuje miesto využiteľné na relaxačné účely, ale stáva sa aj obľúbeným detským bazénikom. Ponúkame vám jedinečné riešenie pre váš bazén Compass. Prichádzame na trh s možnosťou prepojenia bazénov so zníženou hranou Infinity do rímskeho bazéna. Jeho hĺbka činí vhodných 60 centimentrov. To je hĺbka ideálna pre kúpanie sa detí, ale ideálna aj na posedenie v bazéne a relaxovanie a opaľovanie na letnom teplom slnku. Rímsky bazén je riešený tak, že jeho bočné steny nie sú kolmé, ale sklonené v uhle.

Rímsky bazénik pre ideálny relax

Takto vytvárajú operadlá po celom obvode bazéna a vzniká tak množstvo relaxačných miest na rímsky bazéniksedenie pre vás, vašu rodinu aj priateľov. Veľkou výhodou je, že je rímsky bazénik spojený s bazénom Compass na celej jeho šírke, využíva taktiež rovnaký prelivový skimmer s lamelou. Technológia bazénov je teda spoločná, čo predstavuje minimalizáciu nákladov. Je to veľmi vhodné atraktívne riešenie pre dnešnú uponáhľanú dobu, kde popri plaveckom bazéne Compass získate bazén na relaxáciu s rodinou a priateľmi. Vytvoríte si tak ideálny priestor na trávenie teplých letných dní športom ale aj relaxom súčasne.

Rímsky bazén predstavuje inovatívne riešenie prepojenia bazénov. V priestore, kde je umiestnený prechod bazénov vzniká ideálne miesto pre mokré ležadlo Beach System. Využijete ho na opaľovanie v lete, budete sa cítiť ako na brehu mora, čiastočne ponorený vo vode. Toto riešenie bazénov nevyžaduje náročné technologické riešenia a práve preto získavate pri pomerne nízkych investíciách rozšírenie pôvodného bazéna Compass o rímsky bazén, ktorý vám poslúži ako detský alebo relaxačný bazénik. Ako sme už spomínali, oba bazény využívajú spoločné technológie, čím sa náročnosť realizácie a montáže znižuje. Spoločnosť Delfino Vám poskytuje bazény vysokej kvality s bezúdržbovým systémom.

Rímsky bazén je ideálnym priestorom pre menšie deti, keďže jeho hĺbka predstavuje 60 cm. Tá je ideálna pre pobyt vo vode pre menšie deti. A keď sa k tomu pridajú sklonené steny bazéna, vzniká bezpečný priestor pre vaše ratolesti. A keď deti odrastú, bazénik naďalej môžete využívať na relaxačné účely plné pohody.

Cenová ponuka

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa