Keramické bazény cena

Keramické bazény cena

Zákazníci sa často pýtajú, aká je pre keramické bazény cena. Každý aj ten najnáročnejší klient vyhľadavajúci bazény najvyššej kvality sa v konečnom dôsledku rozhoduje o kúpe bazéna podľa toho, akú výslednú cenu karbón keramického bazéna má zaplatiť. Cena bazéna hrá v rozhodovacích procesoch všetkých zákazníkoch kľúčovú úlohu.

Aby sme si teda vysvetlili, čo sa za objektívnou cenou keramického bazéna, ako aj nerezového bazéna skrýva je dôležité si vysvetliť, čo všetko je nevyhnutné pri navrhovaní zostavy bazéna zakomponovať do výslednej ceny bazéna, aby táto bola pre klienta jednoznačná, zreteľná a konečná, bez nepríjemného navyšovania cien bazéna v procese montáže, alebo pri odovzdávaní celkového diela.

Za veľmi podstatné pri formulácii požiadaviek klienta považujeme dve zásadné otázky:

Prvou je či má klient záujem vybudovať štandardný bazén založený na vysávacom princípe pomocou robotického vysávača, alebo ste už tieto dementné vysávačové odysei absolvovali na svojom predošlom bazéne, vďaka čomu ste už dostatočne stratili chuť vôbec uvažovať o inom princípe údržby bazéna, ako je integrovaná samočistiaca metóda prevádzky bazéna, kde sa bazén vysáva sám.

Touto prvou otázkou sa rozhodujete, či cena bazéna je vašou prioritou, alebo je viac ako cena bazéna dôležitá forma jeho užívania s celkovou náročnosťou na údržbu bazéna počas používania, respektíve v čase, keď ste služobne, alebo súkromne mimo domov a je prirodzené, že nemáte chuť starať sa o pravidelné vysávanie bazéna, aby ste nemuseli váš bazén po príchode vypúšťať, aby ste ho vydezinfikovali po katastrofálne zelenej smradľavej vode, ktorá vás po dovolenke čaká vo vašom nepovysávanom bazéne za nízke ceny.

keramické bazény cena

keramické bazény cena

Samočistiace bazény majú ceny vyššie približne o tri tisíc eur. Táto investícia je určite pri vystavbe bazéna za rozumnú cenu absolútne efektívne vynaložená. Cena bazéna o tri tisíc eur vyššia určite nie je tak bolestivá, ako sú bolestivé návraty z dovoleniek k bazénu so zelenou vodou plnou baktérii, rias a hávede, o ktorej je lepšie ani nevedieť, že sa vôbec môže v super lacnom bazéne vyskytovať.

Pokiaľ je pre klienta cena objektívne naceneného bazéna vysoká, potom je možno lepšie zvážiť, či je vôbec investícia do zlého lacného bazénového riešenia to, po čom vy aj vaša rodina skutočne túži.

Drohou otázkou pri formulácii ceny bazéna je forma mikrobakteriologickej dezinfekcie vody. Medzi cenovo výhodne dezinfekčné riešenia bazénov sú princípy ošetrovania vody na báze soli, horčíka a vápnika. Tento mierne slaný koncentrát umožnuje dezinfekčnému zariadeniu pracovať na princípe prírodnej elektro-chemickej reakcie.

Na súčasnom trhu sú v ponuke solinačné dezinfekčné zariadenia využívajúce len niekolko miligramov soli na spustenie aktívneho dezinfekčného systému. Pri týchto prístrojoch už môžeme hovoriť takmer o sladkovodnom princípe s extrémne nízkou solinitou vhodnou aj pre interiérové aplikácie. Pri interiérových bazénoch totiž metóda dezinfekcie vody na princípe soli nebola vždy optimálna nakoľko soľ môže spôsobovať koróziu interiérového vybavenia.

V súčasnosti prebiehajú úžasné akcie na samočistiace bazény práve preto, aby si klienti mohli dovoliť kúpu lacnejšieho samočistiaceho bazéna.

Samočistiace karbón keramické bazény zo skladových zásob Delfino ste nemali možnosť nikdy kúpiť tak výhodne ako dnes.

Prebiehajúca akcia je platná iba na bazény zo skladových zásob. Skladom sú tak samočistiace bazény, ako aj bazény bez samočistenia v rôznych farbách, tvaroch aj veľkostiach.

Cenová ponuka

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa