Bazénové rolety pre bazény Compass a Berndorf

Bazénové rolety špeciálne vyrábané pre Compass a Berndorf bazény sú lamelové, ich systém spočíva v tom, že plávajú na hladine. Dajú sa použiť pre akýkoľvek typ bazéna, akéhokoľvek rozmeru, pre vnútorný aj vonkajší bazén. Súčasťou lamelového prekrytia je navíjací systém a riadiaca jednotka, ktorá sa ovláda pohodlným, komfortným diaľkovým ovládaním alebo trojtlačidlovým spínačom. V ponuke ich nájdete pre bazény od spoločnosti Delfino.

Charakteristickou črtou lamelového prekrytia je vysoká životnosť, stabilný produkt a vlastný navíjací systém.

Samotné umiestnenie systému je možné pod hladinu, alebo nad hladinu bazéna. Svojím moderným dizajnom nijako nenarúša, práve naopak, krásne dopĺňa a zatraktívňuje prostredie a okolie bazéna.

  • Bazénové rolety vám šetria peniaze aj čas. Sú schopné vám ušetriť náklady na vykurovanie bazéna, náklady na bazénovú chémiu.
  • Bazénové rolety Amajú atraktívny dizajn z architektonického hľadiska. Minimalizujú starosti s údržbou, predlžujú plaveckú a kúpaciu sezónu a takisto minimalizujú zápach chlóru pri vnútorných bazénoch. Manipulácia systému je veľmi jednoduchá a komfortná.
  • Na bezpečnosť sa kladie veľký dôraz, lamelové bazénové rolety chránia pred pádom do hlbokej vody, systém je napustený veľkým objemom vzduchu, ktorý lamely udrží na hladine a navyše, jeho nosnosť je veľmi vysoká – unesie hmotnosť detí aj dospelého človeka. Prekrytie taktiež chráni vašu bazénovú vodu pred napadanými listami zo stromov či inými nečistotami.

11

MOŽNOSTI UMIESTNENIA NÁBALU KRYTU

  1. Umiestnenie nábalu krytu do priestoru za bazénom

Pri tomto type umiestnenia vzniká požiadavka na väčší priestor, je vhodný pre bazény s prelivom, ale aj bazény skimmerové, ktoré majú vysokú hladinu vody. Celý systém je umiestnený v priestore za bazénom, čo umožňuje využitie celkovej dĺžky bazéna.

  1. Umiestnenie nábalu krytu do priestoru na dne bazéna

V tomto prípade je priestor na umiestnenie systému zakomponovaný na dne bazéna, ide o náročnejšiu stavebnú úpravu, ale výhoda je, že nevzniká nárok na väčší priestor.

  1. Umiestnenie nábalu krytu pod schody bazéna

Je nutná špeciálna stavebná úprava schodov, s týmto umiestnením je využitá celková dĺžka bazéna.

  1. Umiestnenie nábalu krytu do steny bazéna

Tento typ umiestnenia je potrebné zvážiť už pri stavbe bazéna a prispôsobiť jeho tvar. Systém je umiestnený v stene bazéna a je možné ho prekryť panelom.

Cenová ponuka

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa