Prekrytie bazénov – terasové a lamelové prekrytia od spoločnosti Delfino

Prekrytie bazénov

Prekrytie bazénov je príslušenstvo, ktoré plní niekoľko funkcií. Na jednej strane umožňujú využiť pozemok bazéna, ak ho práve nepoužívate, na druhej strane zabraňujú vyparovaniu, a taktiež tepelným stratám. Naša spoločnosť sa špecializuje na dodávanie keramických bazénov, ako aj nerezových bazénov a ich prekrytí.

Spoločnosť Delfino vám ponúka dva druhy prekrytí bazénov:

  1. Pochôdzne terasové prekytie bazéna
  2. lamelové prekrytie bazéna

Pochôdzne terasové prekrytie bazéna

Prekrytie bazénov

Prekrytie bazénov

Terasové prekrytie a je masívne pódiové prekrytie bazéna, ktoré je vyrobené z masívneho teakového dreva. Výška tohto prekrytia je do 20 centrimetrov a má naozaj veľmi veľkú nosnosť až 2000 kg, čiže je schopné uniesť váhu aj vášho automobilu. Ide o elegantné prekrytie, ktoré je poháňané motorom na diaľkové ovládanie. Ak disponujete väčším bazénom, toto prekrytie vám ušetrí veľkú časť pozemku, najmä v mesiacoch, kedy teplota vzduchu neumožňuje kúpanie sa v bazéne. Spoločnosť Delfino dodáva pochôdzne terasové prekrytia bazénov na mieru, čiže vieme tieto prekrytia plne prispôsobiť vašim potrebám a rozmerom bazéna. Cena prekrytia bazéna sa líši od rôznych faktorov, najmä od jeho veľkosti a použitého materiálu. Pre viac informácií nás kontaktujte a radi vám pošleme cenovú ponuku na terasové prekrytie bazéna.

Lamelové prekrytie bazénov

Prekrytie bazéna solárnou lamelou

Prekrytie bazéna solárnou lamelou

Lamelové prekrytie je elegantným riešením zakrytia bazéna, ktoré tiež funguje na aické diaľkové ovládanie. Ide o solárne lamely, ktoré sú poháňane ekologickým spôsobom. K týmto produktom patrí prekrytie Rollo Cover keramických bazénov od výrobcu Compass Ceramic Pools.  Toto prekrytie zabraňuje tepelným stratám pri vyhrievaní bazéna. Rollo Cover vďaka solárnej energii zvyšuje teplotu vody v karbón keramickom bazéne o štyri až osemstupňov. Nosnosť lamelového prekrytia je okolo štyridsať kg, čiže udrží 2-3 deti. Toto prekrytie je príslušenstvom ku karbón keramickým bazénom Delfino.  Okrem prekrytí bazénov ponúkame aj širokú škálu ďalšieho príslušenstva bazéna. Medzi najnovšie technológie bazénového príslušenstva patrí samočistiaci systém Vantage, ako aj IQ systém riadenia vášho karbón keramického bazéna.

 

Fotogaléria pochôdzneho prekrytia bazéna z dreva Cumaro od spoločnosti Delfino:

Pergolové prekrytie pre samočistiace bazény SUN

Cenová ponuka

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa