Zimné plachty

Zimné plachty predstavujú ideálnu ochranu pre váš bazén v zimnom období. Nielenže ochránia váš bazén pred napadaným lístím či inými nečistotami, dažďovú vodu plachty prepustia. Čo má za výhodu, že sa ochranná plachta zbytočne pod veľkým objemom vody nezaťažuje a v zimnom období nezamŕza.

Zimné plachty na bazény

Zimné plachty, ich dizajn a kvalita sú výsledkom 40-ročných skúseností a neustálych inovácií. Životnosť krytov na bazén je viac ako 20 ročná, čo svedčí o vysokej kvalite materiálu aj spracovania. Ochranné plachty sú presne prispôsobené na váš bazén. Po celom obvode bazéna presahujú o 30 centimentrov tak, aby dokázali prekryť aj okraje bazéna a palubovky. Potom sa kotvia do okolia bazéna, buď je to trávnik, betón, dlažba alebo terasová doska. Na každý typ existuje osobitné kotvenie. Výhodou plachty je, že je ľahko uskladniteľná, jednoducho ju poskladáte a odložíte. Ako sme už spomínali, je vyrobená z vysoko-kvalitného materiálu, odolného voči mechanickému poškodeniu a navyše aj voči UV žiareniu.zimné plachty

Plachty sa vyrábajú s rôznymi úchytmi podľa toho, čo sa v okolí bazéna nachádza. Ponúkame vám aj verziu Super Deluxe, ktorá sa vyznačuje kvalitenejším prevedením. Jej súčasťou sú vystužené popruhy po celom povrchu plachty,priečne aj pozdĺžne a to každých cca. 0,9 – 1,5 m. Hrubé popruhy udržiavajú plachtu neustále napnutú, ani silný vietor pre ňu nepredstavuje žiadne riziko.

Ochranné plachty sú vyrobené z pevného tkaného materiálu, ktorý je vysoko odolný voči mechanickému poškodeniu, voči oderom, ale aj voči UV žiareniu. Plachty sú v zeleno-čiernom farebnom prevedení. Popruhy, ktoré sú umiestnené po obvode plachty sú rovnakej zeleno-čiernej farby. Sú až trojnásobne prešité na vrchnej strane a navyše sú odolné aj voči hnilobe. Tieto vlastnosti vám zaručujú dlhú životnosť plácht. Popruhy sa kotvia každých 0,9 – 1,5 m do terénu, dlažby, trávnika, betónu alebo terasovej dosky a to tak, že sú zospodu spevenené, aby nedošlo k postupnému odieraniu od bazénových krajoviek.

Montáž ani demontáž ochrannej plachty si nevyžaduje pomoc odborníka.

Cenová ponuka

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa