Syntetické terasy

Syntetické terasy sú terasami súčasnosti. Ide o modernú atraktívnu terasu z unikátneho materiálu – syntetického dreva, ktoré je vyrobené z odolnej, tuhej peny. Materiál má však vzhľad dreva, je na ňom dokonca vidieť aj štruktúra dreva. Má však množstvo výhod oproti dreveným terasám a v súčasnej rýchlej dobe sa táto terasa teší veľkej obľube.

Syntetické terasy

  1. Sú trvácne, ich štruktúra ani vlastnosti sa vplyvom počasia nemenia
  2. Sú určené do exteriéru, sú veľmi odolné
  3. Ich farebnosť sa takisto nemení vplyvom vonkajších vplyvov
  4. Ľahko sa udržiavajú – nie je potrebné žiadne ošetrenie, nátery a pod.
  5. Majú moderný dizajn
  6. Majú protišmykový povrch aj keď sú mokré
  7. Sú vysokoodolné voči vode a vlhkosti, majú nulovú nasiakavosť
  8. Sú na 100% recyklovateľné
  9. Na ich výrobu nie je potrebné žiadne drevo

Na syntetické terasy sa poskytuje záruka až 10 rokov, čo svedčí o trvácnosti a vysokej kvalite materiálu. Systém montáže syntetických terás je unikátny. Nie sú viditeľné žiadne skrutky, ktoré by narúšali celkový dizajn a efekt terasy. Aj ukončovacie lišty sú špeciálne, sú navrhnuté tak, aby nebolo vidno žiadnu skrutku.

Syntetické terasy

Jedná sa o vysokoodlný materiál, odolný voči slnečnému žiareniu, poveternostným podmienkam aj dažďu a vode. Farebnosť ostáva aj po dlhšom časovom období rovnaká, stála. Nie je nutné ošetrovanie a natieranie, tak ako pri dreve. Kvalita materiálu sa nemení. Nemusíte sa obávať škodcov ako sú červotoče, ani hniloby alebo plesní. A navyše, pri chodení bosými nohami vám nehrozí, že sa vám alebo vašim deťom zapichne do nohy trieska.

V ponuke máme širokú škálu farebných odtieňov dosiek, konkrétne až 10 druhov. Nájdete tu imitácie dreva, modernú sivú farbu aj nadčasovú bielu. Imitácie dreva sú v rôznych odtieňoch od najsvetlejšej po úplne tmavú, ich dizajn zahŕňa viditeľnú štruktúru dreva.

Okrem terás ponúkame aj kvetináče zo syntetických dosiek, ktoré vyrobíme na zákazku podľa vašich požiadaviek, v rozmeroch, ktoré potrebujete.

Cenová ponuka

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa