Detské bazény

Detské bazény Baby Pool sú určené pre všetkých, ktorí milujú vodu, pre rodiny s deťmi, neplavcov aj seniorov. Charakterizujú sa maximálnou bezpečnosťou. Bezpečná je hĺbka, vstup do bazéna, ale aj madlá po stranách a kvalita vody. Rozmerovo patria bazény pre deti k tým menším, dĺžka predstavuje 650 cm a šírka 240 cm. Je to však optimálna veľkosť na užívanie si bazéna pre deti, na hranie a šantenie vo vode, príjemné osvieženie počas teplých letných dní.

Keramické detské bazény

Keramické bazény majú okrem vysokej kvality dôležitú charakteristiku a tým je dlhá životnosť. Tá predstavuje až 80 rokov. Odpadajú teda starosti s rekonštrukciou, ošetrovaním povrchu bazénu a podobne. Máte možnosť vybrať si z množstva doplnkových technológií, ako je napríklad protiprúd umožňujúci pravidelný pohyb aj pre dospelých. K technológiám patrí aj samočistiaci systém Vantage, ktorý je zárukou bezstarostného užívania si bazéna.

Keramický bazén Baby Pool od spoločnosti Delfino

Obľúbený detský bazén Compass

Detský bazén Compass Baby Pool je obdĺžnikového tvaru. Vchádza sa do neho po schodoch umiestnených po oboch stranách s možnosťou pridržiavania sa madla. Dno je zošikmené, prechádza postupne z plytšej do hlbšej vody. Maximálna hĺbka sa zastaví na 88 cm, čo predstavuje bezpečnú hĺbku pre tých najmenších. Na konci bazéna sa nachádza obľúbená oddychová zóna. V nej sa môžete bezstarostne opaľovať a relaxovať a mať súčasne na očiach kúpajúce sa deti.

K bezpečnosti bazénu prispieva aj špeciálna protišmyková povrchová úprava a to nielen na dne ale aj schodíkoch. Kvalita vody je neustále monitorovaná zabudovanou technológiou a čistenie bazéna je zabezpečované samočistiacim systémom. Ten vám umožní, že sa nemusíte absolútne obmedzovať počas čistenia. Môžete byť v bazéne, kúpať sa, kým ventily pomocou silného prúdu vody natlačia nečistoty do zberného koša a odtiaľ do filtra. V súčasnosti prevláda trend bazénov s morskou vodou, hlavne pri bazénoch pre deti. Okrem kúpania sa, majú aj liečivý charakter, najmä pre deti triapiace kožnými chorobami.

Cenová ponuka

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa