Služby

Služby

Bazény privezieme a postavíme

Poskytujeme komplexné služby na kľúč v oblasti predaja bazénov.

Sme spoločnosť, ktorá svojim klientom umožňuje zakúpenie všetkých typov službybazénov za bezkonkurenčné ceny.

Medzi naše produkty a služby patria:

Obľúbenou technológiou našich zákazníkov je technológia s morskou vodou. Najkvalitnejšie bazény, ktoré ponúkame sú keramické bazény. Tie sú veľmi dobre kombinovateľné s hydromasážnou vírivkou. Keramické bazény využívajú doplnkovú výbavu VANTAGE, ktorá slúži na samočistiaci proces bazéna. Bazény s najdlhšou životnosťou sú nerezové bazény. Naša spoločnosť vyvinula unikátne pochôdzne prekrytia bazénov po ich dĺžke. Nosná konštrukcia je plochá a je vo výške 20 centimetrov. Toto prekrytie je možné odsunúť až do maximálnej dĺžky 15 metrov po šírke bazéna.

Dlhodobo spolupracujeme s výrobcami najkvalitnejších technológií, nepoužívame žiadne lacné čínske výrobky. Zameriavame sa na bazénové projekty v exteriéri, interiéri, v súkromnom, ako aj verejnom sektore.

Delfino sa dlhodobo zaoberá spoluprácou s najprestížnejšími výrobcami bazénových technológii ako aj kompletným sortimentom na bazénové projekty pre interiér, exteriér v privátnom ako aj verejnom výužívaní. Bazény, ktoré navrhujeme a inštalujeme využívajú 100 percentné prírodné procesy. Zabezpečujú celoročné plávanie a relaxáciu s ohľadom na minimálnu starostlivosť a maximálnu zábavu z ich využívania.

 

 

Cenová ponuka

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa