Keramické bazény nad zemou

Keramické bazény nad zemou

Keramické bazény nad zemou – čiastočne, alebo úplne.

Technológia MAXI RIB

Len preto, že bazény Compass Pools sú vyrábané v továrni neznamená, že ich nemožno prispôsobiť, aby plne vyhovovali vašej záhrade a osobnému vkusu. Existuje mnoho spôsobov, ako môžete zmeniť a zlepšiť svoj keramický bazén pre vytvorenie skutočne jedinečného dizajnu.

ČO JE MAXI-RIB bazén?

keramické bazény nad zemou

keramické bazény nad zemou

Bazény Compass môžu byť inštalované takmer kdekoľvek! Vďaka inovatívnej technológii Maxi Rib, môžu byť bazény Compass inštalované na takmer ľubovoľné miesto. Technológia Maxi Rib znamená, že váš bazén Compass môže byť inštalovaný nad zemou. To poskytuje potrebnú podporu pre bazénové teleso v každej situácii.

Čo je technológia Maxi Rib?

Systém Maxi Rib je jedinečná technológia, ktorá je k dispozícii len pre bazény Compass Ceramic Pools. V podstate sa používajú rebrové štruktúry, ktoré poskytnú potrebnú podporu na to, aby bazén mohol byť nainštalovaný nad zemou na betónovej plošine, alebo na upravenom prírodnom teréne. To znamená, že šikmé alebo ťažké miesta môžu byť použité na inštaláciu keramického bazéna. Maxi Rib Vám môžu pomôcť ušetriť tisíce eur.
Typicky inštalácia bazéna na svahovité miesto je plné ťažkostí a inžinierskych nákladov. Technológia Maxi Rib znamená, že Compass Pools môže ponúknuť priamočiare riešenie. Vzhľadom k tomu, že Maxi rib bazény boli inštalované na mnohých rôznych miestach vieme presne, čo robiť, aby bol váš bazénový projekt ľahko realizovaný a nákladovo efektívny. Bazény Compass ponúkajú pridanú hodnotu a to aizovaný systém čistenia Vantage. Ide o plne aizovaný bezúdržbový samočistiaci systém. Vďaka nemu sa nebudete musieť starať o čistenie bazéna.

Cenová ponuka

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa