Keramický bazén Trend Vás zaujme schodmi, rozmermi a cenou

Keramický bazén Trend je bazén vyrobený na Slovensku a radí sa k výrobkom s najvyššou kvalitou na trhu.

Bazén Trend je charakteristický veľkými schodmi a je v tvare obdĺžnika. Jeho rozmery predurčujú bazén na športovanie, ako aj šantenie. Dĺžka bazéna 830 centimetrov predurčuje tento skvost vašej záhrady pre aktívne športovisko. Keramický bazén Trend je vyrábaný v Slovenskej republike v Senci spoločnosťou Compass Ceramic Pools. Ide o samočistiaci keramický bazén, ktorý je vyrobený najnovšími technologickými procesmi, ktoré sú neustále inovované. Pokiaľ vás napadne otázka, prečo si vybrať samočistiaci keramický bazén, odpoveď nájdete v tomto článku. Keramické bazény predstavujú top kvalitu na trhu bazénov. Pri výbere bazéna treba myslieť aj na životnosť bazéna. Pokiaľ sa rozhodnete pre lacný bazén za „pětku“ pripravte sa na problémy s čistením bazéna, množenie baktérií a krátku životnosť. Ak sa rozhodnete pre keramický bazén Trend získate bezúdržbový bazén, krásny doplnok do vašej záhrady, ktorý je ohľaduplný aj pre životné prostredie nakoľko využíva najmodernejšie keramické technológie na šetrenie energií pri ohreve vody.

Keramický bazén Trend

Keramický bazén Trend

Tak ako pri každom inom keramickom bazéne má voda v ňom najvyšší štandard, čiže vaše deti ako aj vy ste chránení proti množeniu baktérií. Keramický bazén Trend má veľmi pohodlné pozvoľné schody pozdĺž celej šírky jednej strany bazéna, čiže máte ľahký vstup aj výstup z neho. Bezpečnosť pri kúpaní umocňuje aj protišmyková úprava celých schodov a dna bazéna. Súčasťou je aj zabudovaný hydrostatický ventil a madlo, ktoré sa nachádza naprieč celého obvodu tohto keramického bazéna.

Bazén Trend je vyrobený dvanásťvrstvovou karbón keramickou technológiou, ktorú sa využíva aj v opláštení raketoplánov. Spoločnosť Compass Pools vyvíja karbón keramickú technológiu viac ako 30 rokov, čím aktívne premietla vedecký výskum do tohto produktu.

V bazéne je samozrejme možné aj využívať slanú vodu pri kúpaní. Čerešničkou na torte je IQ systém ovládania bazéna. Ide o systém ovládania technickým parametrov, ako aj kontrolu nastavení prostredníctvom internetu a to mobilnej aplikácie. Vďaka tomu môžete kontrolovať ohrev vody, ako aj ďalšie parametre aj keď ste na dovolenke, prípadne mimo svojho domova.

Spoločnosť Delfino s r.o. vám k tomuto bazénu ponúka aj prekrytie bazénov ako aj 40 percentnú zľavu na bazén + IQ systém riadenia bazéna zdarma, prípadne samočistiaci systém Vantage zdarma.

Rozmery bazéna

Typ

Dĺžka

Šírka

Hĺbka

Objem

Hmotnosť

Trend

8,30 m

3,60 m

1,50 m

36 m3

1100 kg

Cenová ponuka

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa