Prekrytia bazénov

Prekrytia bazénov

Prekrytia bazénov Delfino Rollo Cover sú exkluzívne prekrytia bazénov na princípe plávajúcej lamely.

Moderné bazény majú už od výroby integrované prípravné geometrie prispôsobené pre inštaláciu lamelového prekrytia bazéna.

prekrytia bazénov

prekrytia bazénov

Karbón keramické bazény sa štandardne vyrábajú s vodiacou hranou po oboch dĺžkach bazénu tak, aby v prípade aplikácie prekrytia bazénu plávajúcou lamelou Delfino Rollo Cover bola poskytnutá zvýšená nosnosť lamelového prekrytia tým, že v prípade zaťaženia lamiel z vrchu sa tieto lamely oprú o spodné vodiace listy.

Tieto vodiace listy v bazéne zároveň slúžia ako záchytné madlá v oboch stranách pozdĺž celého bazéna. Moderné bazény sú v súčasnej dobe vyrábané s prípravou na podhladinové uloženie lamelového bubna za umelou stenou korešpondujúcou s farbou bazénového telesa.

Samočistiace bazény majú pre lamelové prekrytia vsadené do bazénového telesa integrované čistenie lamelového bubna ako súčasť aizovaného samovysávacieho systému.

V zásade je možné Rollo Cover Delfino inštalovať do bazénového telesa v dvoch variantoch.

Prvý variant bazénového prekrytia sa vyrába s konštrukciou pre podhladinové ležadlo. Toto ležadlo je vrchným krytom lamelového bubnu a je približne desať centimetrov pod vodnou hladinou.

Takto je bubon lamelového prekrytia inštalovaný v rámovej konštrukcii na vrch ktorej je možné osadiť napríklad onyxovú platnu s úžasným solárnym účinkom na podhladinové ležanie.

Druhý variant je konštruovaný tak že konštrukcia bubnového úložiska slúži ako rámový systém na ktorý sa inštaluje terasový obklad alebo akýkoľvek druh podlahovej krytiny.

Treťou verziou lamelového prekrytia je s úložiskom bubna lamely nad hranou bazéna, kde sa z pravidla lamelový bubon oplášťuje terasovým obkladom tak aby lamelový bubon bol schovaný ako súčasť steny alebo ležadla v celej dĺžke bazéna.

Cenová ponuka

Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa